Sizde Bize Katılın


Firma Bilgileriniz
Ünvan*
Telefon* Faks
Adres*
İl* İlçe*
Vergi Dairesi* Vergi Numarası*
E-Posta Web
Kuruluş Yılı * Personel Sayısı *

Yetkili Bilgileri
Adı Soyadı*
Görevi*
Gsm*
E-Posta*

İş Ortaklığı Koşulları

Bu kapsamda hizmet almak üzere Terkon Teknoloji' ye başvuruda bulunan şahıs veya firmalar aşağıda söz konusu olan şartları kabul ettiklerini ve dile getirilen koşulları sağladıklarını beyan etmiş varsayılırlar:

1 - Başvuru sahibi, tüzel kişiliğe sahip bir firmanın resmi yetkilisidir ve başvurusunu sadece bu firmanın faaliyetleri kapsamında ve firma adına yapmaktadır.

2 - Yapılan başvuru(lar), söz konusu firmanın 3. kişi veya firmalara yönelik danışmanlık, komisyonculuk, vb. aracılık hizmetleri kapsamındaki çalışmaları kapsamında yapılmamaktadır ve adı verilen firmanın kendi ticari/operasyonel faaliyetleri kapsamında yapılmaktadır.

3 - Başvuru sahibi firma, Terkon Teknoloji tarafından talep edildiğinde ve/veya yeni bir aşama kaydedildiğinde Terkon Teknoloji aracılığıyla kurulan iş bağlantılarının gidişatı ve sonucu konusunda Terkon Teknoloji' yi bilgilendirecektir.

4 - Başvuru sahibi firma, başvuru esnasında ve sonrasında gelişen süreç kapsamında Terkon Teknoloji' ye sağladığı bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder.

5 - Terkon ve Terkon projesini yürüten kurumlar İş Ortaklığı Veritabanında bulunan firmalara referans olmamaktadır. Terkon Teknoloji, verdiği hizmetler ve aracılığıyla kurulan iş bağlantıları sonucunda oluşabilecek zararlar konusunda sorumluluk kabul etmemektedir.

6 - Başvuru sahibi firma, İş Ortaklığı başvurusunu yapabilmesi için en az 3 (üç) adet Terkon Ticari Set’i peşin olarak satın alması gerekmektedir.

7 - Yukarıda söz konusu olan süreç kapsamında firmanızın uzmanlarımıza sağladığı özel bilgi ve veriler güvendedir ve gizli tutulacaktır. Firma adı ve iletişim bilgileri firma onayı alınmadan herhangi bir diğer kurum veya firma ile paylaşılmayacaktır.

8 - Terkon Teknoloji İş Ortaklığı sürecinde yer almak üzere girişimde bulunan firmaların bu koşulları kabul ettiği varsayılmaktadır.

Temizle GönderBizi tercih eden kullanıcılarımız...

Destek Hattı +90 ( 212 ) 854 10 93