Destek HizmetlerimizDestek Hizmetlerimiz

Terkon Teknoloji olarak ürünlerimizin çalışmalarında hataları en az seviyeye indirmek için gelişmiş teknolojiler kullanmaktayız. Fakat bilindiği üzere bilgisayarlarda donanımsal arızalar, işletim sistemleri veya çeşitli virüslerden kaynaklanan bir takım sorunlar oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, bu tür sorunların önüne geçmek için satış öncesi ve satış sonrası, Türkiye'nin her yerinde tüm iş ortakları ile tam destek verebilmektedir.

Destek Paketi, kullanıcılarımıza daha iyi hizmet sunabilmek için oluşturduğumuz özel bir hizmet paketidir. Otomatik Güncelleme İşlemi, Telefon Destek Hizmeti ve Uzaktan Yardım Sistemi gibi hizmetleri kapsayan bu paket 12 (oniki) ay süre zarfında geçerli olmaktadır. Yeni satın alınan Terkon Ticari Set muhasebe sisteminin yanında 6 (altı) aylık destek paketi ücretsiz olarak verilmektedir.
Ücretsiz Destek Paketi

Terkon Ticari Set muhasebe sistemini satın aldıktan sonra kullanım aşamasında karşılaştığınız ve çözemediğiniz sorunlarında bizi aramanız yeterli olacaktır. Çünkü yeni satın alınan Terkon Ticari Set ürününün yanında 6 ( altı ) aylık destek paketi ücretsiz olarak verilmektedir.
Ücretsiz Güncelleme

Terkon Ticari Set muhasebe sistemini kullanan kullanıcılar artık güncelleme için ek bir ücret ödemiyor. Çünkü destek paketi aktif olan tüm kullanıcılarımız güncelleme hizmetlerimizden ücretsiz olarak faydalanabiliyor.
Destek Paketinizin Süresi Bitti mi ? Yenileyin...
Otomatik Güncelleme

Sürekli gelişen teknolojiye uyum sağlamak için ürünlerimiz üzerinde her zaman yeni versiyon çalışmaları yapılmaktadır. Ürünlerimizin yeni versiyonları internet üzerinden otomatik olarak zahmetsizce güncellenmektedir. Bu güncellemeler ürünlerimizin verimliliğini arttırdığı gibi yüksek güvenlik sağlamakta ve kullanıcılarımıza çalışmayı daha zevkli hale getirmektedir. Kullanıcılarımızın bu güncellemelerden faydalanmaları için “Destek Paketi”ne sahip olmaları gerekmektedir.

Telefon Destek

Telefon Destek Hizmeti, kullanıcılarımızın karşılaştığı problemlere daha hızlı ve çözüm bulabilmek için uyguladığımız destek hizmetidir. Kullanıcılarımız hafta içi mesai saatleri içersinde bizi telefon ile arayarak sorunları hakkında ekibimizden hizmet alabilirler. Kullanıcılarımızın telefon destek hizmetinden faydalanmaları için “Destek Paketi” ne sahip olmaları gerekmektedir.

Uzaktan Yardım

Terkon Teknoloji, her zaman gelişmiş teknolojileri tercih etmiş ve bunu daima kullanıcılarının yararına sunmuştur. Bu aşamada Uzaktan Yardım Sistemi ile hafta içi mesai saatleri içersinde kullanıcımızın izni ile bilgisayarına erişebilir ve aynı oda içerisinde gibi ihtiyaç duyulan destek talebine anında cevap verebiliriz. Uzaktan yardım sisteminden faydalanmak için kullanıcılarımızın “Destek Paketi” ne sahip olmaları gerekmektedir.

Yardım Dökümanları

Yardım dokümanlarımızı kullanıcılarımızın anında ulaşabilmesi ve daima güncel olması için elektronik ortamda sunuyoruz. Bu elektronik dokümanlara, kullandığınız ürünün yardım sekmesinden ulaşabileceğiniz gibi internet sitemizde, ilgili ürünün sayfasından hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hazırlanan bu dokümanlar sayesinde ürünlerimizi özel eğitime gerek kalmadan daha hızlı ve daha pratik kullanabilirsiniz.
Bizi tercih eden kullanıcılarımız...

Destek Hattı +90 ( 212 ) 854 10 93