Kurumsal Bilgilerimiz


TERKON Kimdir ?

Terkon Teknoloji, bireysel ve kurumsal kesimlere hizmet vermek için 2003 yılında yazılım ve bilişim sektörüne giriş yapmıştır. Eski unvanı EXABilişim olarak bilinen Terkon Teknoloji, bugüne kadar çeşitli sektörlere yönelik pek çok projeye imza atmıştır.

Gün geçtikçe daha çok kitleye hitap eden Terkon Teknoloji, sürekli gelişen kadrosu ve uzun yıllarında kazandırdığı tecrübe ile ürünlerini, daima sektörün ihtiyaçları doğrultusunda hazırlamaktadır. Bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar ile kullanıcılarına daima pratik, kolay ve anlaşılabilir ürünler sunmakta olan Terkon Teknoloji, kalite, güven ve zamanlandırılmış süreçte iş teslimi ile bugünkü mevcut kullanıcı portföyüne ulaşmıştır.


Terkon Teknoloji ve ekibinin vizyonu, sektörünün gelişiminde, doğru ve başarılı projelere imza atarak Türk ekonomisi ve teknolojisine fayda sağlamak ve Türk yazılım sektörünün dünya üzerinde önemli bir yere sahip olduğunu kanıtlamaktır.

Doğru stratejiler kullanarak hizmetlerini en yeni bilişim teknolojileriyle birleştirerek gerçekleştiren Terkon Teknoloji, projelerinin, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile paralel olarak başarılı olmasını misyonu haline getirmiştir.


Bu sebeptendir ki, müşteri memnuniyetine önem veren Terkon Teknoloji, satış öncesi ve satış sonrası, Türkiye'nin her yerinde tüm iş ortakları ile büyük bir çaba sarf etmektedir.Projelerimiz Hakkında

Bazı projelerimiz hakkında açıklamalar aşağıda yer almaktadır.Terkon Ticari Set

Terkon Teknoloji, 2008 yılında işletmelerde yaşanan sorunları yakından gözlemleyerek bu sorunları aşabilecek en iyi çözümü üretmek için önceki ismi EXAPlus yeni ismi Terkon Ticari Set projesini hayata geçirmiştir. ”Ticaretin en kolay hali…” sloganı ile çıkartılan Terkon Ticari Set, kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi görmüş ve birçok işletme tarafından tercih edilmiştir.

Ticarete farklı bir yaklaşım getiren Terkon Ticari Set, işletmelerin gelecekteki büyüme ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmakta olup, birbiri ile entegre çalışan fatura, irsaliye, sipariş, teklif, çek-senet, cari, stok, banka, kasa, rapor, istatistik, barkod vb. birçok modüle sahip ve sürekli gelişen benzersiz bir proje haline gelmiştir.


Detay için buraya tıklayın…

Oklif Cari Hesap

OKLİF, kısaca internet tabanlı hızlı, kolay ve güvenli bir cari hesap takip sistemidir.

Teknolojinin hızlı gelişmesi, akıllı cihazların bilgisayarların yerini almaya başlaması ve geniş bant internet kullanımının artması gibi yenilikler bilgiye erişim konusunda farklı yöntemler ortaya çıkartmıştır. Zamanla kişisel verilerin sabit bilgisayarlar içerisinde saklanması zorunluluğu ortadan kalkarak internet tabanlı sistemler sayesinde mobil cihazlar ve tablet bilgisayarlar ile her yerden bilgi erişimine olanak sağlanmıştır.

Bu hızlı gelişmeler ve kullanıcılarımızın da taleplerini göz önünde bulundurarak Terkon Teknoloji ve GriMedya ortaklığı ile 2010 yılında AR-GE faaliyetlerine başladık. Çalışmalar neticesinde kolay yazılabilir olması ve akılda kalıcı olması sebebi ile proje adını OKLIF olarak belirledik. Genel tanımı ile açıklayacak olursak OKLİF, masaüstü, mobil ve web platformlarına sahip internet üzerinden çalışan, bilgilerinize ev, ofis vb. gibi farklı yerlerden anında erişmenizi sağlayan hızlı, basit ve güvenli bir cari hesap takip sistemidir.


Detay için buraya tıklayın…

EXARadyo

Kurumsal kesimlerde olduğu gibi bireysel kesimlere de hitap etmekte olan Terkon Teknoloji, 2007 yılında başlatılan EXARadyo projesi ile tek program üzerinden yerli ve yabancı yüzlerce radyo kanalına ulaşma imkânı sağlayarak radyo ve müzik alanında büyük bir başarı yakalamıştır.

Kullanıcılarına, tam sürüm ve ücretsiz olarak sunulan EXARadyo, daha hızlı bağlantı, kaliteli ses, sürekli güncellenen yüzlerce radyo, kullanıcıya özel favori listesi, çoklu dil desteği, yayınlanan şarkı bilgisi (RDS), messenger desteği ve farklı tema gibi birçok özelliği bünyesinde barındırmaktadır.

Kesintisiz radyo dinleme olanağı sağlayan EXARadyo, 2009 yılında kullanıcılarının da ilgi ve desteği sayesinde Türkiye’nin en iyi çevrimiçi radyo programı olmayı başarmış olup üzerinde bulunan çoklu dil desteği sayesinde dünyada popüler radyo programları arasında yerini almaktadır.


Detay için buraya tıklayın…

Veresiye

Veresiye, küçük ve orta ölçekli işletmelerin cari hesap sorunlarına çözüm getirmek üzere 2004 yılında yapılmıştır. Kolay kullanım ve pratikliği sayesinde kısa bir süre içerisinde hızla yayılarak birçok işletmeye büyük fayda sağladığı görülmüştür.

Veresiye, yapıldığı tarihten itibaren kullanıcılarından gelen tavsiyeler üzerine, 2016 yılına kadar tam sürüm ve ücretsiz olarak sürekli geliştirilmiştir. Borç ve alacak hesaplarının kolaylıkla takip edilebildiği çeşitli özelliklere sahip bu ürün, artık günümüzde birçok işletmenin en gözde programı olmaktadır.


Detay için buraya tıklayın…Bizi tercih eden kullanıcılarımız...

Destek Hattı +90 ( 212 ) 854 10 93